Käesolevad müügitingimused kehtivad Tulbi Fotostuudio (edaspidi Stuudio) broneerimisel kodulehel www.tulbifoto.ee. Stuudio omanik on JaH Fotostuudio OÜ (registrikood 14886527), asukohaga Manufakuuri tn 20-236, 10323, Tallinn, Eesti (edaspidi Müüja).

 

Üldjuhul toimub Stuudio broneerimine online-kalendri abil vajutades “Broneeri stuudio” nuppu. Stuudio broneerimisel maksab tellija online kalendri kaudu 100% kogu broneeritud aja maksumusest. Juhul kui tellimus on tehtud firma nimele saadab stuudio ühe nädala jooksul arve tellimuses märgitud meili aadressile.

 

Broneerimise esimesel etapil pärast “Broneeri stuudio” nupu vajutamist kodulele www.tulbifoto.ee tuleb Ostjal valida sobiv saal ja broneeringu kestvus. Teisel etapil tuleb kalendris valida broneeringu algusaeg. Kolmandal etapil täita vastavas vormis Ostja kontaktandmed. Järgmisel sammul (tellimuse kokkuvõte) tuleb kinnitada tellimuse maksmisele kuuluvat summat ja vajutada nuppu “Tellimuse kinnitamine”. Pärast seda tasuda tellimus pangalingi abil nõustudes stuudio müügitingimustega, reeglitega ja privaatsuspoliitikuga. Leping jõustub ja broneering loetakse kinnitatuks alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Müüja arvelduskontole. Stuudio broneerimisel kinnitab klient, et on eelnevalt tutvunud Stuudio broneerimistingimustega ning Stuudio reeglitega.

 

Hinnakirjas toodud hinnad on eurodes ühe tunni eest. Rendi sisse kuuluvad rekvisiidid ja varustus, mis on märgitud stuudio kirjelduses (Aksessuaarid). Stuudio rendi hind ei sisalda fotograafi teenuseid. Kahe tunni ja/või pikema aja rentimisel järjest ühe tunni hind langeb. Juhul, kui fotosessioon lõpeb varem, kui broneeritud aeg, siis kasutamata jäänud aega ei kompenseerita. Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega rohkem kui 3 päeva enne pildistamist, pakub stuudio uut aega ilma lisatasuta. Juhul kui tellija avaldab soovi muuta oma broneeritud aega 1-3 päeva enne pildistamist, pakub stuudio uut sessiooni aega 50% lisatasu eest. Tellijal on õigus lükata broneeritud aeg edasi mitte kaugemale kui 2 kuud ette ja mitte tihedamini kui 1 kord kuus. Broneeringu tühistamisel vähem kui 1 päev enne pildistamist, on stuudiol õigus keelduda pakkumast uue aja broneerimise võimalust. Stuudio ei ole kohustatud ettemakstud raha tagastama.

 

ISIKUANDMETE TÖÖTLEJA

Müüja isikuandmete vastutav töötleja volituse alusel on Maksekeskus AS (reg.kood: 12268475 ) asukohaga Niine tn 11 Tallinn Harjumaa 10414, tel  ja e-kiri: support@maksekeskus.ee.